Blog

RSS
Nové modely NS DESIGN WAV Elektrické Violoncello - 12. května 2017

NS Design s potěšením oznamuje uvedení na trh nové série elektrických violoncell pod názvem WAV Cello a vytvořených v dílně Neda Steinbergera. Obě verze, WAV4 (4-strunná) a WAV5 (5-strunná) jsou cenově velmi dostupné. Nástroje jsou kompaktní a lehké s hmotností kolem 2 kilogramů, a tak jsou vhodné na cestování a k jakékoli přepravě. Co se týká kvality a herních vlastností je tento nástroj naprosto vynikající. Sériově vyráběné WAV nástroje sdílejí mnoho prvků se dražšími sériemi NXTa nebo CR. Např. vyjímečné tónové schopnosti piezo snímače Polar Pickup System, ergonomický korpus, asymetrický hmatník pro snadný přístup ke všem notám. Nástroje WAV jsou kompatibilní s opěrnými systémy pro nástroje NXTa a CR.

 

Zvuková kvalita a dynamický rozsah violoncella WAV vděčí bezbateriovému pasivnímu zapojení s piezo snímačem Polar™ Pickup System. Ten dodává bohaté tónové spektrum vycházející ze strun. Zvuk cella WAV krásně vystihuje esenci akustického zvuku, ale jedná se v zásadě o elektrický nástroj, který přináší značné výhody pokud jde o ozvučení představení. Mezi tyto výhody patří zemezení feedbacku, který nastává často při ozvučení akustického nástroje. Dále sem patří eliminování vlčích tónů, snadný přístup k notám po celé délce hmatníku a nesrovnatelné vyšší míra svobody pohybu během vystoupení na jevišti. Navíc, protože se jedná o zvuk vycházející ze snímače, je mnohem snazší a také efektivnější použití loopingu a jiných elektronických efektů během živého vystoupení.

Na boku nástroje, vedle ovládačů hlasitosti a tónové clony je umístěn přepínač pro Pizzicato / Arco. Tato funkce rozšiřuje zvukovou paletu: mód arco se používé pro tradiční techniku hry smyčcem; mód pizzicato se využije při prstové herní technice.

 

Pevné a masivní tělo a odstupňovaný hmatník nástroje WAV přispívá k bohatému a plnému zvuku, který zní opravdově s každou notou. Speciálně a asymetricky tvarovaný hmatník je typickým znakem z dílny NS Design. Tento prvek poskytuje vyjímečně lehkou hratelnost od nejnižší po nejvyšší polohu. Nástroj umožňuje individální nastavení výšky strun podle hráčových preferencí. Kobylka se ovládá dvěmi šrouby ze zadní strany nástroje. Zabudované táhlo se ovládá imbus maticí umístěnou u hlavice nástroje.

 

Součástí standartní výbavy nástroje WAV Cello je stojan - trojnožka, který je plně nastavitelný pro maximální pohodlí. Volitelný bodes "Cello End Pin Stand" poskytuje pohodlné uchycení nástroje pro hráče uvyklým na herní polohu vsedě. Nástroj je také kompatibilní s držákem "Boomerang™ Strap System" a "FrameStrap System", které umožňují hráčům stojící polohu s plnou mobilitou během vystoupení.


Nástroje si můžete prohlédnout v naší sekci: http://www.e-violins.com/category/3-e-cello.aspx


Nástroje jsou dostupné od června 2017 !!!

Komentáře (0)
Nástroje v kategorii B-Kvalita - 9. května 2017

Všechny elektrické nástroje značky NS Design, kterénaleznete v našem e-shopu, jsou zpracovány podle nejvyšších kvalitativníchstandardů. Přesto se čas od času vyskytne nástroj, který je nabízenv oficiální distribuci jako B-kvalita. V tomto případě znamenáB-kvalita kosmetické nebo jiné vady povrchové úpravy. Co se týče hratelnosti akonstrukce nástroje, jsou všechny ve 100% stavu, stejně jako nové nástroje.

Doporučujeme navštívit naši sekci B-Kvalita & Sleva, kdemůžete nalézt skvělou příležitost ke koupi vynikajícího hudebního nástroje zavelmi příznivou cenu. Položky jsou zahrnuté v našem e-shopu, takže jemožné je lehce objednat.

Máte-li jakýkoli dotaz nebo speciální žádost, kontaktujtenás e-mailu: sales@e-violins.com.

Položky v sekci B-Kvalita & Sleva budemeprůběžně aktualizovat. Zazáložkujte si prosím tuto stránku, abyste ji mohliv budoucnu navštěvovat a zajistit si výhodný nákup.
Komentáře (0)
DOPRODEJ MODELŮ 2013 ! - 2. května 2017
Pro informaci. Nabízíme doprodejové modely elektrického Omni Bassu od firmy NS Design, vyrobené v roce 2013. Nástroje jsou dodané přímo od výrobce. Nebyly nikde jako endorsment, ani v obchodech ani nikde jinde. Omni Bassy jsou v nabídce s pražcovaným nebo bezpražcovým krkem. Nemají žádné kosmetické ani technické vady. 100% nástroj za sníženou cenu. Více informací v naší sekci B-Kvalita a výprodej !!!
Komentáře (0)
NXT série přechází na aktivní zapojení a zůstává zelená! - 1. května 2017
Pro rok 2017 připravila firma NS DESIGN novinku. Původní série NXT s pasivním zapojením přechází na vylepšenou elektroniku s možností aktivního nebo pasivního módu. Nová elektronika se ovládá pomocí push-pull přepínače na tónové cloně, který se přepíná příslušný mód. Elektronika nevyžaduje baterii, protože proud dodává zabudovaný nabíjecí kondenzátor, který se nabíjí 230V nabíječkou. Nabíječka je součástí každé dodávky NXTa houslí, violy, cella, omni basu a kontrabasu. Kondenzátor se nabije za pouhou jednu minutu a vydrží napájet aktivní polohu až 16 hodin!

Komentáře (0)
Porovnání elektrických houslí - 22. dubna 2016
Na WIKI.EZVID.COM jsme našli výběr nejlepších elektrických houslí pro rok 2016. Na videu ukazuji nástroje v nižší cenové hladině od značek NS Design, Cecilio nebo Kinglos.

Komentáře (0)
Zkušební série Art elektrických houslí - 20. dubna 2016
Dobrý den, zveřejňujeme informaci o připravované testovací zásilce elektrických houslí s moderním grafickým designem. Výrábí se v Číně, ale docela nás zaujalo dobré zpracování a zvuk. Kdo lpí na tradici, nazve housle jako kýč. Nám se však líbí a rádi bychom nástroje nabídli. Všechny grafické typy se nám do blogu nevejdou, takže alespoň jedna ukázka. Klidně nám můžete napsat svůj názor na e-mail: sales@e-violins.com. Více informací rádi sdělíme, jakmile housle dorazí a budeme je mít v rukou...


Komentáře (0)
Unikátní ladící systém NS - 18. dubna 2016

Velmi rychlý a jednoduchý způsob ladění a výměny struny

Speciálně vyvinutýá ladicí mechanismus je umístěn na korpusu hned za kobylkou. Patentovaný ladicí systém od NS Design poskytuje komfort pro přesné naladění. Nástroj vydrží nalazený po delší dobu, takže mezi jednotlivými představeními není nutné znovu ladit.

Elektrické housle WAV a všechny ostatní NS housle (CR, NXT) jsou vybavené stejným patentovaným ladicím systémem. Housle NS Design jsou unikátní a univerzální pro všechny možné styly a herní techniky

Odkaz na rychlou výměnu strun na stránkách výrobce. Je to pouze v AJ. http://nedsteinberger.com/instruments/string_replace.php

Komentáře (0)
Elektrické cello a baskytara - balzám pro uši a duši - 20. února 2015

Poslechněte umělce, který se jmenuje Zander Zon, v jeho videu zvaném Constallation. Zasněný rozhovor jeho baskytary a elektrického cella NS Design je prostě báječný. Na Zanderově kanále na Youtube najdete i další virtuózní pecky.

Komentáře (0)
Skvělý mladý houslista Charles Yang - 8. února 2015

Skvělý houslista Charles Yang hraje nejen na akustické a elektrické housle NXT NS Design, ale též zpívá a hraje na elektrickou kytaru. Zde se můžete podívat na skvěle přepracovanou starou hitovku Hotel California od The Eagles. V nahrávce vyniká zvuk houslí NS Design NXT, zejména jeho skvělá hra pizzicato. Více informací a linků o Charlesovi naleznete na webu http://www.charlesyangmusic.com.

blog.tags NXT Violin
Komentáře (0)
Viking houslista s králem swingu na večírku v lunaparku - 24. září 2013

Můj známý mi poslal odkaz na trochu zašité, velmi vousaté ale o to báječnější houslové video. Na videu "Benny Goodman Live at the Tivoli Gardens" se ve třicáté minutě objevuje vedle krále swingu významný dánský houslista, přezdívaný "The Fiddling Viking" Svend Asmussen. Ti dva si báječně rozumějí a v klubu je příjemná atmosféra minulého století…

Komentáře (0)