Blog

RSS
Porovnání elektrických houslí - 22. dubna 2016
Na WIKI.EZVID.COM jsme našli výběr nejlepších elektrických houslí pro rok 2016. Na videu ukazuji nástroje v nižší cenové hladině od značek NS Design, Cecilio nebo Kinglos.

Komentáře (0)
Zkušební série Art elektrických houslí - 20. dubna 2016
Dobrý den, zveřejňujeme informaci o připravované testovací zásilce elektrických houslí s moderním grafickým designem. Výrábí se v Číně, ale docela nás zaujalo dobré zpracování a zvuk. Kdo lpí na tradici, nazve housle jako kýč. Nám se však líbí a rádi bychom nástroje nabídli. Všechny grafické typy se nám do blogu nevejdou, takže alespoň jedna ukázka. Klidně nám můžete napsat svůj názor na e-mail: sales@e-violins.com. Více informací rádi sdělíme, jakmile housle dorazí a budeme je mít v rukou...


Komentáře (0)
Unikátní ladící systém NS - 18. dubna 2016

Velmi rychlý a jednoduchý způsob ladění a výměny struny

Speciálně vyvinutýá ladicí mechanismus je umístěn na korpusu hned za kobylkou. Patentovaný ladicí systém od NS Design poskytuje komfort pro přesné naladění. Nástroj vydrží nalazený po delší dobu, takže mezi jednotlivými představeními není nutné znovu ladit.

Elektrické housle WAV a všechny ostatní NS housle (CR, NXT) jsou vybavené stejným patentovaným ladicím systémem. Housle NS Design jsou unikátní a univerzální pro všechny možné styly a herní techniky

Odkaz na rychlou výměnu strun na stránkách výrobce. Je to pouze v AJ. http://nedsteinberger.com/instruments/string_replace.php

Komentáře (0)
Elektrické cello a baskytara - balzám pro uši a duši - 20. února 2015

Poslechněte umělce, který se jmenuje Zander Zon, v jeho videu zvaném Constallation. Zasněný rozhovor jeho baskytary a elektrického cella NS Design je prostě báječný. Na Zanderově kanále na Youtube najdete i další virtuózní pecky.

Komentáře (0)
Skvělý mladý houslista Charles Yang - 8. února 2015

Skvělý houslista Charles Yang hraje nejen na akustické a elektrické housle NXT NS Design, ale též zpívá a hraje na elektrickou kytaru. Zde se můžete podívat na skvěle přepracovanou starou hitovku Hotel California od The Eagles. V nahrávce vyniká zvuk houslí NS Design NXT, zejména jeho skvělá hra pizzicato. Více informací a linků o Charlesovi naleznete na webu http://www.charlesyangmusic.com.

blog.tags NXT Violin
Komentáře (0)
Viking houslista s králem swingu na večírku v lunaparku - 24. září 2013

Můj známý mi poslal odkaz na trochu zašité, velmi vousaté ale o to báječnější houslové video. Na videu "Benny Goodman Live at the Tivoli Gardens" se ve třicáté minutě objevuje vedle krále swingu významný dánský houslista, přezdívaný "The Fiddling Viking" Svend Asmussen. Ti dva si báječně rozumějí a v klubu je příjemná atmosféra minulého století…

Komentáře (0)
Accompanimania - jamuj, jamuj, jamuj, jamuj ... dokola - 5. ledna 2013

Můj kamarád mi před časem řekl, že by byl rád, kdyby existovala na internetu aplikace, kam by mohl nahrát svoje smyčky se sekvencemi akordů, doprovodů a bicích patternů. Připadalo mi to jako dobrý nápad tak jsem pro něj i pro Vás všechny aplikaci zařídil. Na adrese http://www.e-violins.com/accompanimania/ najdte jednoduchou aplikaci, kde si vybere doprovodnou smyčku a můžete hrát až se budou hory zelenat. 

Pokud nějaké smyčky máte, nebo umíte nahrát, neváhajte a podělte s ostatními. Aby jste to mohli udělat, potřebuje nějaký editor zvukových souborů (asi Audacity) a účet v SoundCloudu . Smyčky budou nahrány do SoundCloudu pod Vaším účtem.

Komentáře (0)
Housle a punk's not dead - 18. listopadu 2012

Punková a alternativní kapela Crazy Crash v akci. Oblíbená píseň českých luhů a hájů "Everybody smoking marijuana" zní s houslemi Legacy 4 báječně.

blog.tags punk
Komentáře (0)
Vyzkoušejte Černé housle - 7. října 2012
Dvojice výborných klasicky trénovaných muzikantů z USA Will K a Kev Markus rozpalují divadlo na Brodway ve své sérii videí z této mimořádně povedené akce. Pusťe si je a mrkněte na jejich web http://www.blackviolin.net/ , kde se o jejich hudebním projektu můžete dovědět více z životopisu, videí a výborných fotek (s houslema vypadá prostě každej dobře).

Komentáře (0)
Elektrické housle do nepohody! - 13. srpna 2012
Pokud toužíte po elektrických houslích nemusíte jít tou nejjednodušší cestou a prostě si je objednat na e-violins.com. Nechte se inspirovat přístupem skautů z naší české kotliny. Unikátní nástroj je napojen na aparát poháněný lidskou silou, vysoce citlivý snímač je výrobním tajemstvím autora. Nástroj dobře snáší extrémní podmínky.
pic

pic

pic
blog.tags elektrické housle
Komentáře (0)